ACT94MJ43PB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94MJ43PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94MJ43PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT94MJ43PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5268 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94MJ43PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94MJ43PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 43 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT94MJ43PB-3025-LC
ACT94MJ43PB-3025-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Σε απόθεμα: 4609 pcs
Κατεβάστε: ACT94MJ43PB-3025-LC.pdf
RFQ
ACT94MJ43PB-3025
ACT94MJ43PB-3025
Σε απόθεμα: 5085 pcs
Κατεβάστε: ACT94MJ43PB-3025.pdf
RFQ
ACT94MJ43PB-LC
ACT94MJ43PB-LC