ACT94MJ29SN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94MJ29SN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94MJ29SN
Αριθμός εξαρτήματος ACT94MJ29SN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5078 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94MJ29SN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94MJ29SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT94MJ35AB-3025
ACT94MJ35AB-3025
Περιγραφή: CONN RCPT HSG MALE 128POS PNL MT
Σε απόθεμα: 4593 pcs
Κατεβάστε: ACT94MJ35AB-3025.pdf
RFQ
ACT94MJ29SE-6149
ACT94MJ29SE-6149
Σε απόθεμα: 1739 pcs
Κατεβάστε: ACT94MJ29SE-6149.pdf
RFQ
ACT94MJ29SN-LC
ACT94MJ29SN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Κατεβάστε: ACT94MJ29SN-LC.pdf
ACT94MJ29SE
ACT94MJ29SE
Κατεβάστε: ACT94MJ29SE.pdf
ACT94MJ35AB
ACT94MJ35AB
Κατεβάστε: ACT94MJ35AB.pdf
ACT94MJ29SN-61490
ACT94MJ29SN-61490
Περιγραφή: ACT94MJ29SN-6149
Κατεβάστε: ACT94MJ29SN-61490.pdf
Κατεβάστε: ACT94MJ29SE-3025.pdf
ACT94MJ29SC-6149
ACT94MJ29SC-6149
Κατεβάστε: ACT94MJ29SC-6149.pdf
ACT94MJ29SN-3025-LC
ACT94MJ29SN-3025-LC
Κατεβάστε: ACT94MJ29SN-3025-LC.pdf
ACT94MJ29SD
ACT94MJ29SD
Κατεβάστε: ACT94MJ29SD.pdf
ACT94MJ29SN-3025
ACT94MJ29SN-3025
Κατεβάστε: ACT94MJ29SN-3025.pdf
ACT94MJ29SD-6149
ACT94MJ29SD-6149
Κατεβάστε: ACT94MJ29SD-6149.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών