ACT94MJ29SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94MJ29SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94MJ29SB
Αριθμός εξαρτήματος ACT94MJ29SB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4603 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94MJ29SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94MJ29SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A