ACT94ME26PA-3025
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94ME26PA-3025.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACT94ME26PA-3025 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5006 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94ME26PA-3025.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94ME26PA-3025
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A