ACT94MD19AA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT94MD19AA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94MD19AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT94MD19AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4898 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94MD19AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT94MD19AA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -