ACT90WH55SN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90WH55SN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACT90WH55SN-LC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5412 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90WH55SN-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90WH55SN-LC Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 55
Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -