ACT90WH53BB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90WH53BB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90WH53BB
Αριθμός εξαρτήματος ACT90WH53BB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4849 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90WH53BB.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90WH53BB Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 53
Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -