ACT90WH21AA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90WH21AA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90WH21AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90WH21AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4937 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90WH21AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90WH21AA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 21
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -