ACT90WF32AA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90WF32AA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90WF32AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90WF32AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4576 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90WF32AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90WF32AA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 32
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -