ACT90WF11AA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90WF11AA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90WF11AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90WF11AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4465 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90WF11AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90WF11AA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 11
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης - Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90WE99SE-6149
ACT90WE99SE-6149
Σε απόθεμα: 2803 pcs
Κατεβάστε: ACT90WE99SE-6149.pdf
RFQ
ACT90WE99SN-3025-LC
ACT90WE99SN-3025-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 23POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5499 pcs
Κατεβάστε: ACT90WE99SN-3025-LC.pdf
RFQ
ACT90WF11AA-3025
ACT90WF11AA-3025