ACT90WD19BB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90WD19BB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90WD19BB
Αριθμός εξαρτήματος ACT90WD19BB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6004 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90WD19BB.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90WD19BB Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 19
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -