ACT90MH21SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MH21SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MH21SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MH21SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4159 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MH21SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MH21SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90MH21PN-LC
ACT90MH21PN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Σε απόθεμα: 4372 pcs
Κατεβάστε: ACT90MH21PN-LC.pdf
RFQ
ACT90MH21SB
ACT90MH21SB
Σε απόθεμα: 4917 pcs
Κατεβάστε: ACT90MH21SB.pdf
RFQ
ACT90MH21SA-3025
ACT90MH21SA-3025
Κατεβάστε: ACT90MH21SA-3025.pdf
ACT90MH21SA-61490
ACT90MH21SA-61490
Περιγραφή: ACT90MH21SA-6149
Κατεβάστε: ACT90MH21SA-61490.pdf
ACT90MH21SA-3025-LC
ACT90MH21SA-3025-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT