ACT90MH21PB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MH21PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MH21PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MH21PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5790 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MH21PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MH21PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90MH21PA-3025
ACT90MH21PA-3025
Σε απόθεμα: 5920 pcs
Κατεβάστε: ACT90MH21PA-3025.pdf
RFQ
ACT90MH21BN-3025
ACT90MH21BN-3025
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5459 pcs
Κατεβάστε: ACT90MH21BN-3025.pdf
RFQ
ACT90MH21PB-3025-LC
ACT90MH21PB-3025-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Κατεβάστε: ACT90MH21PB-3025-LC.pdf
ACT90MH21PB-61490
ACT90MH21PB-61490
Περιγραφή: ACT90MH21PB-6149
Κατεβάστε: ACT90MH21PB-61490.pdf
ACT90MH21PA
ACT90MH21PA
Κατεβάστε: ACT90MH21PA.pdf
ACT90MH21PB-LC
ACT90MH21PB-LC
Κατεβάστε: ACT90MH21PB-LC.pdf
ACT90MH21PB-3025
ACT90MH21PB-3025