ACT90MG41SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MG41SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MG41SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MG41SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5844 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MG41SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MG41SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90MG41SA-3025
ACT90MG41SA-3025
Σε απόθεμα: 5610 pcs
Κατεβάστε: ACT90MG41SA-3025.pdf
RFQ
ACT90MG41PN
ACT90MG41PN
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 4762 pcs
Κατεβάστε: ACT90MG41PN.pdf
RFQ
ACT90MG41SA-3025 [V002]
ACT90MG41SA-3025 [V002]
Περιγραφή: RECP ASSY
Κατεβάστε: ACT90MG41SA-3025 [V002].pdf
ACT90MG41SA-3025-LC
ACT90MG41SA-3025-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Κατεβάστε: ACT90MG41SA-3025-LC.pdf
ACT90MG41PN-3025
ACT90MG41PN-3025
Κατεβάστε: ACT90MG41PN-3025.pdf
ACT90MG41SA [V003]
ACT90MG41SA [V003]
Περιγραφή: RECP ASSY
Κατεβάστε: ACT90MG41SA [V003].pdf
ACT90MG41PE-3025
ACT90MG41PE-3025
Κατεβάστε: ACT90MG41PE-3025.pdf
ACT90MG41SA-LC
ACT90MG41SA-LC