ACT90MG39PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MG39PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MG39PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MG39PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4688 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MG39PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-39 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MG39PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 39 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A