ACT90MG16SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MG16SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MG16SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MG16SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5205 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MG16SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MG16SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90MG16SA-LC
ACT90MG16SA-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5749 pcs
Κατεβάστε: ACT90MG16SA-LC.pdf
RFQ
ACT90MG16SA-3025-LC
ACT90MG16SA-3025-LC
Σε απόθεμα: 4747 pcs
Κατεβάστε: ACT90MG16SA-3025-LC.pdf
RFQ
ACT90MG16SA-3025
ACT90MG16SA-3025