ACT90MG16PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MG16PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MG16PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MG16PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4053 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MG16PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MG16PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A