ACT90MF11AA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT90MF11AA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MF11AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MF11AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5927 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MF11AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT90MF11AA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 11
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης - Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90MF11AA-3025
ACT90MF11AA-3025