ACT90ME26SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90ME26SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90ME26SB
Αριθμός εξαρτήματος ACT90ME26SB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4303 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90ME26SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90ME26SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90ME26SB-61490
ACT90ME26SB-61490
Περιγραφή: ACT90ME26SB-6149
Σε απόθεμα: 2713 pcs
Κατεβάστε: ACT90ME26SB-61490.pdf
RFQ
ACT90ME26SB-LC
ACT90ME26SB-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT