ACT90MD19SN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MD19SN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MD19SN
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MD19SN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4243 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MD19SN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MD19SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A