ACT90MD15SA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT90MD15SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT90MD15SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT90MD15SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4437 pcs Φύλλο δεδομένων ACT90MD15SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT90MD15SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT90MD15SC
ACT90MD15SC
Σε απόθεμα: 1904 pcs
Κατεβάστε: ACT90MD15SC.pdf
RFQ
ACT90MD15SA-3025
ACT90MD15SA-3025