ACT26MJ61AE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MJ61AE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MJ61AE
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MJ61AE Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2118 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MJ61AE.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Αλλα ονόματα YACT26MJ61AE000000 Προσανατολισμός E
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 61
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm)