ACT26MJ43BC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MJ43BC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MJ43BC
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MJ43BC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2116 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MJ43BC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YACT26MJ43BC000000 Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm)