ACT26MJ29BN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MJ29BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MJ29BN
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MJ29BN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2093 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MJ29BN.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YACT26MJ29BN000000 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 29
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm)