ACT26MH55BD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MH55BD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MH55BD
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MH55BD Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2698 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MH55BD.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YACT26MH55BD000000 Προσανατολισμός D
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.770" (44.96mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT26MH55BB
ACT26MH55BB