ACT26MH53AA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MH53AA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MH53AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MH53AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2427 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MH53AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YACT26MH53AA000000 Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 53
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Plastic
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.770" (44.96mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT26MH35SE [V001]
ACT26MH35SE [V001]
Περιγραφή: STRAIGHT PLUG
Σε απόθεμα: 1362 pcs
Κατεβάστε: ACT26MH35SE [V001].pdf
RFQ
ACT26MH35SN-6149 [V001]
ACT26MH35SN-6149 [V001]
Περιγραφή: STRAIGHT PLUG
Σε απόθεμα: 2476 pcs
Κατεβάστε: ACT26MH35SN-6149 [V001].pdf
RFQ
ACT26MH53AA [V001]
ACT26MH53AA [V001]