ACT26MH21BC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MH21BC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MH21BC
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MH21BC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2470 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MH21BC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL H Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YACT26MH21BC000000 Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 21
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.770" (44.96mm)