ACT26MD18BE [V001]
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MD18BE [V001].pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MD18BE [V001] Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2724 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MD18BE [V001].pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα ACT26MD18BE [V001]-ND
ACT26MD18BE[V001]
YACT26MD18BEV00100
Προσανατολισμός E
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp