ACT26MD18AA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT26MD18AA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT26MD18AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT26MD18AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2409 pcs Φύλλο δεδομένων ACT26MD18AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YACT26MD18AA000000 Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Plastic
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm)