A9BBA-2002F
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
A9BBA-2002F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος FLEX CABLE - AFF20A/AF20/AFF20A
Φύλλα δεδομένων: 1.A9BBA-2002F.pdf2.A9BBA-2002F.pdf3.A9BBA-2002F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A9BBA-2002F
Αριθμός εξαρτήματος A9BBA-2002F Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Διαθέσιμη ποσότητα 12937 pcs Φύλλο δεδομένων 1.A9BBA-2002F.pdf2.A9BBA-2002F.pdf3.A9BBA-2002F.pdf
Σειρά - Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Αριθμός θέσεων 20 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος 2.00" (50.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 2.00" (50.80mm) Καταγγελία Επικοινωνία Receptacle to Receptacle