NPT1007B
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
NPT1007B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NPT1007B
Κατασκευαστής / Μάρκα: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Περιγραφή προϊόντος TRANSISTOR GAN DC-1200MHZ 200W
Φύλλα δεδομένων: NPT1007B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NPT1007B
Αριθμός εξαρτήματος NPT1007B Κατασκευαστής Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Περιγραφή TRANSISTOR GAN DC-1200MHZ 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4229 pcs Φύλλο δεδομένων NPT1007B.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 100V
transistor Τύπος HEMT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 53dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση -
Αλλα ονόματα 1465-1772 Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 18.3dB Συχνότητα 900MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet HEMT 28V 1.4A 900MHz 18.3dB 53dBm τρέχουσα Αξιολόγηση 20.5A
Τρέχουσες - Test 1.4A