MRF10150
M/A-Com Technology SolutionsM/A-Com Technology Solutions
MRF10150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MRF10150
Κατασκευαστής / Μάρκα: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 150W 1025MHZ-1050MHZ
Φύλλα δεδομένων: MRF10150.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 509 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MRF10150
Αριθμός εξαρτήματος MRF10150 Κατασκευαστής M/A-Com Technology Solutions
Περιγραφή TRANS NPN 150W 1025MHZ-1050MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 509 pcs Φύλλο δεδομένων MRF10150.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 14A Τάσης - Ανάλυση 376B-02, Style 1
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 65V Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tray Αντίσταση - Βάση (R1) (Ω) -
Ισχύς - Max 150W Πόλωση 376B-02
Άλλα ονόματα 1465-1140 Θερμοκρασία λειτουργίας 200°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Μετάβαση 20 @ 5A, 5V FET Τύπος 10dB
Διευρυμένη περιγραφή RF Transistor NPN 65V 14A 150W Chassis Mount 376B-02, Style 1 Περιγραφή TRANS NPN 150W 1025MHZ-1050MHZ