MASWSS0169TR-3000
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
MASWSS0169TR-3000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Περιγραφή προϊόντος SWITCH GAAS 3GHZ SW-439LF
Φύλλα δεδομένων: MASWSS0169TR-3000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MASWSS0169TR-3000 Κατασκευαστής Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Περιγραφή SWITCH GAAS 3GHZ SW-439LF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59477 pcs Φύλλο δεδομένων MASWSS0169TR-3000.pdf
Τάσης - Προμήθεια - τοπολογία Reflective
δοκιμή Συχνότητα 3GHz Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP
Σειρά - Τύπος RF Cellular
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
P1dB 28dBm Αλλα ονόματα 1465-1384-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απομόνωση 33dB Απώλεια εισαγωγής 0.8dB
Αντίσταση 50 Ohm ΙΙΡ3 -
Εύρος συχνότητας DC ~ 3GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή RF Switch IC Cellular SPDT 3GHz 50 Ohm 10-MSOP Κύκλωμα SPDT