SQF-S25U8-1T-SAC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SSD 1TB MLC 2.5" SATAIII
Φύλλα δεδομένων: SQF-S25U8-1T-SAC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 52 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 52 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQF-S25U8-1T-SAC Κατασκευαστής Advantech
Περιγραφή SSD 1TB MLC 2.5" SATAIII Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52 pcs Φύλλο δεδομένων SQF-S25U8-1T-SAC.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια -
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 520MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 540MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm
Σειρά SQF-S25 830 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 1TB Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 1TB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" Τρέχουσες - Max 2A