SQF-S25M8-64G-SAC
AdvantechAdvantech
Advantech
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SSD 64GB MLC 2.5" SATAIII
Φύλλα δεδομένων: SQF-S25M8-64G-SAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQF-S25M8-64G-SAC Κατασκευαστής Advantech
Περιγραφή SSD 64GB MLC 2.5" SATAIII Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1167 pcs Φύλλο δεδομένων SQF-S25M8-64G-SAC.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια -
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 520MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 540MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm
Σειρά SQF-S25 830 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 64GB Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" Τρέχουσες - Max 2A