SQF-S25M8-128G-VAC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD SSD SQFLASH 2.5 SATA SSD
Φύλλα δεδομένων: SQF-S25M8-128G-VAC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 484 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 484 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQF-S25M8-128G-VAC Κατασκευαστής Advantech
Διαθέσιμη ποσότητα 484 pcs Φύλλο δεδομένων SQF-S25M8-128G-VAC.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 520MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 540MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm Σειρά SQF-S25 830
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 128GB
Form Factor 2.5" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5"
Τρέχουσες - Max 2A