SQF-S25M4-64G-S9C
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SSD 64GB MLC 2.5" SATAIII
Φύλλα δεδομένων: SQF-S25M4-64G-S9C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQF-S25M4-64G-S9C Κατασκευαστής Advantech
Περιγραφή SSD 64GB MLC 2.5" SATAIII Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1425 pcs Φύλλο δεδομένων SQF-S25M4-64G-S9C.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια -
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 190MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 510MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 100.00mm x 69.90mm x 7.00mm
Σειρά SQF-S25 630 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 64GB Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" Τρέχουσες - Max 400mA