SQF-S25M2-8G-S9C
AdvantechAdvantech
Advantech
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SQF 2.5" SSD 630 8G MLC
Φύλλα δεδομένων: SQF-S25M2-8G-S9C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQF-S25M2-8G-S9C Κατασκευαστής Advantech
Περιγραφή SQF 2.5" SSD 630 8G MLC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2283 pcs Φύλλο δεδομένων SQF-S25M2-8G-S9C.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 190MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 510MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.00mm x 69.90mm x 7.00mm Σειρά SQFlash 630
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 8GB
Form Factor 2.5" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5"