96PSA-A40W12W9-1
AdvantechAdvantech
96PSA-A40W12W9-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advantech
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Φύλλα δεδομένων: 96PSA-A40W12W9-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 96PSA-A40W12W9-1 Κατασκευαστής Advantech
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5123 pcs Φύλλο δεδομένων 96PSA-A40W12W9-1.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.33" L x 1.97" W x 1.26" H (110.0mm x 50.0mm x 32.0mm)
Σειρά 96PSA (40W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 40W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug Locking, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.0mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 12V 40W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.3A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)