YPCL0055
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: YPCL0055
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 265V 60MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.YPCL0055.pdf2.YPCL0055.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YPCL0055
Αριθμός εξαρτήματος YPCL0055 Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή PTC RESET FUSE 265V 60MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49984 pcs Φύλλο δεδομένων 1.YPCL0055.pdf2.YPCL0055.pdf
Τάσης - Max 265V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
Σειρά YP Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 55 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 60mA Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 125mA
Τρέχουσες - Max 1A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 60mA