EC95S102WN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
EC95S102WN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EC95S102WN
Αριθμός εξαρτήματος EC95S102WN Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29211 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά EC95 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 1k
αντίσταση Ανοχή ±0.2°C Ισχύς - Max 75mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Free Hanging
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Μήκος - Lead Wire 2.50" (63.50mm)