EC95F502W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
EC95F502W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EC95F502W
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EC95F502W
Αριθμός εξαρτήματος EC95F502W Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24797 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά EC95 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k
αντίσταση Ανοχή ±0.2°C Ισχύς - Max 75mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Θερμοκρασία λειτουργίας -80°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Free Hanging
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Μήκος - Lead Wire 2.50" (63.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant