DC95F502WN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
DC95F502WN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DC95F502WN
Αριθμός εξαρτήματος DC95F502WN Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27485 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά DC95 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k
αντίσταση Ανοχή ±0.2°C Ισχύς - Max 75mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Αλλα ονόματα 235-1470
DC95F502WN-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -80°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant