DC95F202WN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
DC95F202WN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 2KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DC95F202WN
Αριθμός εξαρτήματος DC95F202WN Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή THERMISTOR NTC 2KOHM 3969K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26412 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά DC95 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 2k
αντίσταση Ανοχή ±0.2°C Ισχύς - Max 75mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Θερμοκρασία λειτουργίας -80°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Free Hanging
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm)
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DC95F202V
DC95F202V
Κατεβάστε:
RFQ
DC95F202W
DC95F202W