CC2D33-SIP
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
CC2D33-SIP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος SENSOR HUMI/TEMP 3.3V I2C 3% SIP
Φύλλα δεδομένων: 1.CC2D33-SIP.pdf2.CC2D33-SIP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC2D33-SIP
Αριθμός εξαρτήματος CC2D33-SIP Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή SENSOR HUMI/TEMP 3.3V I2C 3% SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9273 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CC2D33-SIP.pdf2.CC2D33-SIP.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-SIP
Σειρά ChipCap2™ Τύπος αισθητήρα Humidity, Temperature
ευαισθησία - Χρόνος απόκρισης 7s
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP Module
Τύπος εξόδου I²C Παραγωγή 14b
Αλλα ονόματα 235-1363 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ακρίβεια ±3% RH
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CC2D33S-SIP
CC2D33S-SIP
Σε απόθεμα: 11134 pcs
Κατεβάστε: CC2D33S-SIP.pdf
RFQ
CC2D35
CC2D35
Περιγραφή: SENSOR HUMID/TEMP 5V I2C 3% SMD
Κατεβάστε: CC2D35.pdf
RFQ
CC2D25-SIP
CC2D25-SIP
Περιγραφή: SENSOR HUMID/TEMP 5V I2C 2% SIP
Κατεβάστε: CC2D25-SIP.pdf
CC2D35-SIP
CC2D35-SIP
Περιγραφή: SENSOR HUMID/TEMP 5V I2C 3% SIP
Κατεβάστε: CC2D35-SIP.pdf
CC2D25
CC2D25
Περιγραφή: SENSOR HUMID/TEMP 5V I2C 2% SMD
Κατεβάστε: CC2D25.pdf
CC2D35S-SIP
CC2D35S-SIP
Κατεβάστε: CC2D35S-SIP.pdf
CC2D33S
CC2D33S
Περιγραφή: SENSOR HUMI/TEMP 3.3V I2C 3% SMD
Κατεβάστε: CC2D33S.pdf
CC2D25S-SIP
CC2D25S-SIP
Κατεβάστε: CC2D25S-SIP.pdf
CC2D35S
CC2D35S
Κατεβάστε: CC2D35S.pdf
CC2D33
CC2D33
Κατεβάστε: CC2D33.pdf
CC2D23S-SIP
CC2D23S-SIP
Περιγραφή: SENSOR HUMI/TEMP 3.3V I2C 2% SIP