PDB-C101-I
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PHOTODIODE BLUE 0.31MM SQ TO-18
Φύλλα δεδομένων: PDB-C101-I.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PDB-C101-I
Αριθμός εξαρτήματος PDB-C101-I Κατασκευαστής Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Περιγραφή PHOTODIODE BLUE 0.31MM SQ TO-18 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5636 pcs Φύλλο δεδομένων PDB-C101-I.pdf
μήκος κύματος 950nm Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Οπτική γωνία 74° φασματική περιοχή 350nm ~ 1100nm
Σειρά - Responsivity @ nm -
Χρόνος απόκρισης 10ns Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-206AA, TO-18-3 Metal Can Αλλα ονόματα PT-PDB-C101-I
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος PIN Λεπτομερής περιγραφή Photodiode 950nm 10ns 74° TO-206AA, TO-18-3 Metal Can
Τρέχουσες - Σκούρο (Typ) 40pA Χρώμα - Ενισχυμένη Blue
ενεργή Περιοχή 0.31mm²