AT45DB161D-MU-2.5
Adesto TechnologiesAdesto Technologies
AT45DB161D-MU-2.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Adesto Technologies
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8VDFN
Φύλλα δεδομένων: AT45DB161D-MU-2.5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT45DB161D-MU-2.5 Κατασκευαστής Adesto Technologies
Περιγραφή IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8VDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4677 pcs Φύλλο δεδομένων AT45DB161D-MU-2.5.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 6ms Τάσης - Προμήθεια 2.5 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-VDFN (6x5)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα AT45DB161D-MU-2.5AD
AT45DB161DMU25
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TC) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης FLASH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) SPI 50MHz 8-VDFN (6x5) Συχνότητα ρολογιού 50MHz