AX7MBF2-77.7600C
Abracon CorporationAbracon Corporation
AX7MBF2-77.7600C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Abracon Corporation
Περιγραφή προϊόντος OSC 77.76MHZ 2.5V CML SMD
Φύλλα δεδομένων: AX7MBF2-77.7600C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AX7MBF2-77.7600C Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC 77.76MHZ 2.5V CML SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13626 pcs Φύλλο δεδομένων AX7MBF2-77.7600C.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά Clearclock™ AX7
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD, No Lead Παραγωγή CML
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 77.76MHz Λεπτομερής περιγραφή 77.76MHz XO (Standard) CML Oscillator 2.5V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 68mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 67mA