ASV2-1.544MHZ-R-L1-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASV2-1.544MHZ-R-L1-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Abracon Corporation
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 1.544MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ASV2-1.544MHZ-R-L1-T.pdf2.ASV2-1.544MHZ-R-L1-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASV2-1.544MHZ-R-L1-T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC XO 1.544MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61605 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ASV2-1.544MHZ-R-L1-T.pdf2.ASV2-1.544MHZ-R-L1-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά ASV2
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 1.544MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.544MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 7mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10µA