ASPIAIG-FLR4020-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-FLR4020-R47M-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Abracon Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 0.47UH 13.2A 6.8MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.ASPIAIG-FLR4020-R47M-T.pdf2.ASPIAIG-FLR4020-R47M-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASPIAIG-FLR4020-R47M-T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή FIXED IND 0.47UH 13.2A 6.8MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4020 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
θωράκιση Shielded Σειρά ASPIAIG-F
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 470nH Shielded Molded Inductor 13.2A 6.8 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 6.8 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 13.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 12.5A